Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про внесення змін до наказу Мінекобезпеки від 17 лютого 1999 р. № 41»

01/10/2020 : 12:48

Проект наказу ««Про внесення змін до наказу Мінекобезпеки від 17 лютого 1999 р. № 41» (далі – Проект наказу) розроблено на виконання рішення Державної регуляторної служби від 21 серпня 2020 р. № 26 «Про необхідність усунення Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України порушень принципів державної регуляторної політики згідно із вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Проект наказу вдосконалює нормативно-правову базу у сфері поводження з відходами та спрощує реєстраційні процедури для суб’єктів господарювання. 

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України 

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акта, адреса та телефон

Департамент з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, , м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-65. 

Проєкт наказу оприлюднено на офіційному веб-сайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua

Зауваження та пропозиції надаються на адресу Міндовкілля ([email protected], м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-65).

Проєкт наказу

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

Аналіз ругялторного впливу

Повідомлення про оприлюднення