ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження форми заяви для отримання кваліфікаційного документа (сертифіката)»

20/09/2023 : 12:44

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення доопрацьованого проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження форми заяви для отримання кваліфікаційного документа (сертифіката)»

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України повідомляє про оприлюднення на офіційному вебсайті доопрацьованого проєкту наказу «Про затвердження форми заяви для отримання кваліфікаційного документа (сертифіката)».

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акта, адреса та телефон:

Департамент запобігання промисловому забрудненню та кліматичної політики Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035; тел. (044) 206 33 05, 206 33 08).

Спосіб оприлюднення проєкту наказу: розміщення на офіційному вебсайті Міндовкілля (https://mepr.gov.ua/) у рубриці «Консультації з громадськістю». Зауваження та пропозиції надаються на адресу розробника: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, e-mail: [email protected].

Повідомлення про оприлюднення (доопрацьоване)

Повідомлення про оприлюдення

Наказ (доопрацьований)

Наказ

Додаток (доопрацьований)

Додаток

Пояснювальна запска