ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження форми звіту оператора про викиди та перенесення забруднювачів і відходів»

20/02/2023 : 14:11

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту наказу

Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України

«Про затвердження форми звіту оператора про викиди та перенесення забруднювачів і відходів»

Проєкт наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження форми звіту оператора про викиди та перенесення забруднювачів і відходів» розроблений з метою виконання частини  першої  статті 7 Закону України «Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів».

Назва органу виконавчої влади, що розробляв нормативний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв нормативний акт, адреса та телефони

Департамент запобігання промисловому забрудненню та кліматичної політики, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035,
(206-33-05, [email protected]).

Зазначений проєкт наказу оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного проєкту нормативного акту від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення. Зауваження та пропозиції надаються на адресу розробника:
вул. Митрополита Василя Липківського, 35; м. Київ, тел. (044) 206-31-00; факс: (044) 206-31-07; e-mail: [email protected].

В зв’язку з кібератакою, сайт Міндовкілля тимчасово був обмежений в доступі з 23 лютого по 13 березня 2023 року, тому з метою забезпечення своєчасного, достатнього та ефективного інформування громадськості, Міндовкілля подовжило строки громадського обговорення до проєкту наказу Міндовкілля «Про затвердження форми звіту оператора про викиди та перенесення забруднювачів і відходів» до 09 квітня 2023 року, що дозволить дотримуватись строків громадського обговорення, передбаченого Законом, а також відновить права громадськості на доступ до інформації, що були обмежені на період блокування сайту.

Повідомлення про оприлюднення

Наказ

Пояснювальна записка

Форма звіту оператора