ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку та умов страхування відповідальності за шкоду, заподіяну пожежами та аваріями території та об’єктам природно-заповідного фонду»

22/02/2024 : 11:19

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку та умов страхування відповідальності за шкоду, заподіяну пожежами та аваріями території та об’єктам природно-заповідного фонду»

Проєкт наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку та умов страхування відповідальності за шкоду, заподіяну пожежами та аваріями території та об’єктам природно-заповідного фонду» (далі – проєкт наказу) розроблений відповідно до статті 50 Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

Проєкт наказу передбачає затвердження Порядку та умов страхування відповідальності за класом страхування 13, визначеним статтею 4 Закону України «Про страхування», за шкоду, заподіяну пожежами та аваріями території та об’єктам природно-заповідного фонду.

Назва органу виконавчої влади, що розробив регуляторний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон

Департамент природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел.: (044) 206-30-82.

Проєкт наказу та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному вебсайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України: www.mepr.gov.ua

Строк прийняття зауважень та пропозицій до проєкту наказу від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення. Зауваження та пропозиції надаються на поштову адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35; м. Київ, та електронну адресу: [email protected].