Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження змін до Положення про сертифікацію екологічних аудиторів»

16/11/2022 : 12:13

Проєкт наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження змін до Положення про сертифікацію екологічних аудиторів» розроблений відповідно до Указу Президента України
від 24 лютого 2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX (зі змінами) та з метою забезпечення реалізації положень Закону України «Про екологічний аудит».

Проєкт наказу передбачає забезпечення єдиного підходу до проведення кваліфікаційного іспиту та видачі сертифікатів екологічного аудитора, врегулювання питання організації проведення іспиту на період дії надзвичайної ситуації та/або під час дії воєнного стану.

Назва органу виконавчої влади, що розробляв нормативний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв нормативний акт, адреса та телефони

Департамент запобігання промисловому забрудненню,
вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, (тел. (044) 206-33-15, [email protected] ).

Зазначений проєкт наказу оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного проєкту нормативного акту від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на адресу розробника:
вул. Митрополита Василя Липківського, 35; м. Київ, тел. (044) 206-31-00; факс: (044) 206-31-07; e-mail: [email protected]

Наказ

Зміни

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

Аналіз регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу (доопрацьований)