ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження вимог до звіту уповноваженого органу про реєстрацію викидів та перенесення забруднювачів і відходів та порядку складання і оприлюднення такого звіту”

09/02/2023 : 17:56

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України

 Про затвердження вимог до звіту уповноваженого органу про реєстрацію викидів та перенесення забруднювачів і відходів та порядку складання і оприлюднення такого звіту

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження вимог до звіту уповноваженого органу про реєстрацію викидів та перенесення забруднювачів і відходів, та порядку складання і оприлюднення такого звіту» (далі – проєкт постанови) розроблено з метою виконання вимог частини першої статті 6 Закону України «Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів».

Назва органу виконавчої влади, що розробляв нормативний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв нормативний акт, адреса та телефони

Департамент запобігання промисловому забрудненню та кліматичної політики, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ (206-33-05, e-mail: [email protected]).

Зазначений проєкт закону оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua

Строк прийняття зауважень та пропозицій до проєкту постанови від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на адресу розробника: вул. Митрополита Василя Липківського, 35; м. Київ, тел. (044) 206-31-00; 206-31-43; факс (044) 206-31-07; e-mail: [email protected].

В зв’язку з кібератакою, сайт Міндовкілля тимчасово був обмежений в доступі з 23 лютого по 13 березня 2023 року, тому з метою забезпечення своєчасного, достатнього та ефективного інформування громадськості, Міндовкілля подовжило строки громадського обговорення до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження вимог до звіту уповноваженого органу про реєстрацію викидів та перенесення забруднювачів і відходів та порядку складання і оприлюднення такого звіту» до 30 березня 2023 року, що дозволить дотримуватись строків громадського обговорення, передбаченого Законом, а також відновить права громадськості на доступ до інформації, що були обмежені на період блокування сайту.

Повідомлення про оприлюднення

Постанова

Постанова 2 Вимогу уповноваженого органу

Пояснювальна записка