ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту Закону України «Про управління відходами видобувної промисловості»

20/02/2024 : 12:21

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту Закону України «Про управління відходами видобувної промисловості»

Проєкт Закону України «Про управління відходами видобувної промисловості» (далі – законопроєкт) розроблений з метою визначення єдиного механізму розроблення та внесення змін до планів управління відходами підприємств, установ та організацій, їх наповнення з урахуванням особливостей діяльності підприємств, установ та організацій.

Реалізація законопроєкт дасть можливість покращити стан навколишнього природного середовища, забезпечить зменшення використання природних ресурсів внаслідок удосконалення системи управління відходами, що в цілому призведе до покращення санітарно-епідеміологічного стану територій підприємств, установ та організацій та здоров’я населення, зокрема працівників підприємств, установ та організацій.

Назва органу виконавчої влади, що розробив законопроєкт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив законопроєкт, адреса та телефон

Відділ формування політики з управління відходами Управління з питань управління відходами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035,
тел. (044) 206-31-68, [email protected].

Зауваження та пропозиції до законопроєкту приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Міндовкілля на вказану пошту та електронну адресу.

Законопроєкт

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

Повідомлення про оприлюднення