ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про медіа» та Закону України «Про систему громадського здоров’я»

07/03/2024 : 17:15

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про медіа» та Закону України «Про систему громадського здоров’я»

Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про медіа» та Закону України «Про систему громадського здоров’я» (далі – проєкт Закону) розроблено з метою приведення деяких законів України у відповідність до зазначених законів України та усунення правових колізій.

Назва органу виконавчої влади, що розробляв нормативний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробляв нормативний акт, адреса та телефони

Департамент запобігання промисловому забрудненню та кліматичної політики, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ (206-31-30, [email protected])

Зазначений проєкт нормативного акта оприлюднено на офіційному веб-сайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного нормативного акта від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення. Зауваження та пропозиції надаються на адресу розробника: вул. Митрополита Василя Липківського, 35; м. Київ, тел. (044) 206-31-00; 206‑31‑43; факс (044) 206-31-07; e-mail: [email protected].

Проєкт Закону

Пояснювальна записка

Повідомлення про оприлюднення