ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо екологічного податку, що справляється за захоронення відходів та розміщення відходів видобувної промисловості»

29/04/2024 : 10:09

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо екологічного податку, що справляється за захоронення відходів та розміщення відходів видобувної промисловості»

Проєкт Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо екологічного податку, що справляється за захоронення відходів та розміщення відходів видобувної промисловості» (далі – проєкт акта) розроблений з метою врегулювання питань щодо екологічного податку, що справляється за захоронення відходів та розміщення відходів видобувної промисловості шляхом коригування об’єктів, бази та ставок оподаткування.

Реалізація законопроєкту матиме вплив на ринкове середовище, забезпечення захисту прав та інтересів суб’єктів господарювання і держави; екологію та навколишнє природне середовище, рівень забруднення атмосферного повітря, води, земель, зокрема забруднення утвореними відходами, а також дасть  змогу спростити контроль за сплатою податків та зборів та використовувати при обчисленні податку сучасні нормативні акти.

Назва органу виконавчої влади, що розробив регуляторний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон

Відділ формування політики з управління відходами Департаменту цифрової трансформації, електронних публічних послуг та управління відходами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-68, [email protected].

Зауваження та пропозиції до законопроєкту приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Міндовкілля на вказану пошту та електронну адресу.