Повідомлення про початок публічного обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище «Проєкта будівництва та експлуатації першої атомної електростанції в Польщі потужністю до 3750 МВт на території наступних гмін: Хочево, або Гнєвіно і Крокова»

17/11/2022 : 13:30

У рамках дотримання Україною зобов’язань за Конвенцією Еспо та з метою забезпечення рівних можливостей для участі громадськості у транскордонній процедурі оцінки впливу на навколишнє середовище, відповідно до сповіщення Генеральної дирекції охорони навколишнього середовища Республіки Польща стосовно участі України у процедурі здійснення транскордонної оцінки впливу на навколишнє середовище щодо «Проєкта будівництва та експлуатації першої атомної електростанції в Польщі потужністю до 3750 МВт на території наступних гмін: Хочево, або Гнєвіно і Крокова», повідомляємо про початок публічних консультацій звіту про оцінку впливу на навколишнє середовище.

Пропозиції (зауваження) направляти за адресою:

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки та контролю та екологіних фінансів, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, e-mail: [email protected].

Строк  громадського обговорення: 35 робочих днів до 02 січня 2023 року (включно).

Після завершення громадських обговорень Міндовкілля забезпечить направлення всіх зауваження та пропозиції, в разі їх надходження, від органів влади та зацікавленої громадськості щодо аспектів, які необхідно врахувати при підготовці рішення стосовно зазначеної діяльності до Генеральної дирекції охорони навколишнього середовища Республіки Польща.

EIA_REPORT_SUMMARY_EN

COVER_OF_TRANSBOUNDARY_DOCUMENTATION

PART_1_INTRODUCTION

PART_2_VOLUME_VI_EIAR_NON-TECHNICAL_SUMMARY

PART_3_EXTRACT_FROM_VOLUME_I_OF_THE_EIAR_PRELIMINARY_INFORMATION

PART_4_EXTRACT_FROM_VOLUME_II_OF_THE_EIAR_CHARACTERISTICS_OF_THE_PROJECT_AND_EMI_compressed

PART_5_EXTRACT_FROM_VOLUME_III_OF_THE_EIAR_CHARACTERISTICS_OF_THE_ENVIRONMENT

PART_6_EXTRACT_FROM_VOLUME_IV_OF_THE_EIAR_IMPACT_ASSESSMENT

PART_7_EXTRACT_FROM_VOLUME_V_OF_THE_EIAR_SUMMARY_ASSESSMENT_RESULTS_AND_CONCLUS

TABLE_OF_RESPONSES_TO_REMARKS_AT_THE_SCOPING_STAGE