ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку ведення державного обліку відходів та подання звітності та Типової форми обліку відходів»

12/04/2024 : 11:05

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку ведення державного обліку відходів та подання звітності та Типової форми обліку відходів»

Проєкт наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку ведення державного обліку відходів та подання звітності та Типової форми обліку відходів» (далі – проєкт наказу) розроблений на виконання вимог пунктів 3, 6 частини першої статті 20, частин третьої, шостої статті 47 Закону України «Про управління відходами» (далі – Закон).

Метою проєкту наказу є затвердження Порядку ведення державного обліку відходів та подання звітності та встановлення Типової форми обліку відходів задля ефективного управління відходами, забезпечення систематизації, всебічного аналізу та узагальнення інформації про обсяги, види, джерела утворення відходів, зміну власника відходів, про збирання, перевезення та оброблення відходів.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проект наказу

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проект постанови, адреса та телефон

Департамент цифрової трансформації, електронних публічних послуг та управління відходами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-68, [email protected]; [email protected].

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення на вказану пошту та електронну адресу.