ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях»

14/02/2024 : 17:38

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях»

Метою прийняття проєкту проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях» (далі – проєкт акта) є визначення центральних органів виконавчої влади, відповідальних за виконання зобов’язань, передбачених Мінаматською конвенції про ртуть, ратифікованої Законом України від 29 травня 2023 року № 3116-IX «Про приєднання України до Мінаматської конвенції про ртуть».

Назва органу виконавчої влади, що розробляв регуляторний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефон

Управління екологічної безпеки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, тел. (044) 206 31 96.

Проєкт акта оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля www.mepr.gov.ua.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до проекту акта від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення. Зауваження та пропозиції надаються на офіційний вебсайт або адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035, тел. (044) 206 31 96; E-mail: [email protected]; [email protected].

Проєкт Постанови

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

Повідомлення про оприлюднення