ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядків видачі (відмови у видачі, переоформлення, анулювання) дозволів на використання отруйної хімічної речовини та особливо небезпечної хімічної речовини, яка виводиться з ринку»

14/06/2024 : 15:52

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядків видачі (відмови у видачі, переоформлення, анулювання) дозволів на використання отруйної хімічної речовини та особливо небезпечної хімічної речовини, яка виводиться з ринку»

Метою прийняття проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядків видачі (відмови у видачі, переоформлення, анулювання) дозволів на використання отруйної хімічної речовини та особливо небезпечної хімічної речовини, яка виводиться з ринку» (далі – проєкт акта) є встановлення процедури видачі (відмови у видачі, переоформлення, анулювання) дозволів на використання отруйної хімічної речовини та особливо небезпечної хімічної речовини, яка виводиться з ринку. 

Назва органу виконавчої влади, що розробляв регуляторний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. 

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефон

Управління екологічної безпеки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, тел. (044) 206 33 01. 

Проєкт акта оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля www.mepr.gov.ua.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до проекту акта від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний вебсайт або адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035, тел. (044)206 33 01; E-mail: [email protected]; [email protected]; [email protected].