ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту Закону «Про електричне та електронне обладнання та відходи електричного та електронного обладнання»

26/12/2023 : 10:22

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту Закону «Про електричне та електронне обладнання та відходи електричного та електронного обладнання»

Проєкт Закону «Про електричне та електронне обладнання та відходи електричного та електронного обладнання» (далі – законопроєкт) розроблено з метою визначення правових, економічних і організаційних засад у сфері управління електричним та електронним обладнанням і відходами електричного та електронного обладнання для забезпечення екологічної безпеки, запобігання їх негативного впливу на здоров’я людей та навколишнє природне середовище шляхом запровадження системи розширеної відповідальності виробника, встановлення роздільного збирання та рециклінгу відходів електричного та електронного обладнання, контролю за їх утворенням і обробленням, та повернення в економічний обіг вторинної сировини.

Назва органу виконавчої влади, що розробив нормативно-правовий акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив нормативно-правовий акт, адреса та телефон

Відділ формування політики з управління відходами Департаменту цифрової трансформації, електронних публічних послуг та управління відходами  Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-68, email: [email protected].

Зауваження та пропозиції до законопроєкту приймаються протягом місяця з дня його офіційного оприлюднення на вказану пошту та електронну адресу.

Проєкт Закону

Пояснювальна записка

Повідомлення про оприлюднення