ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту Закону України “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства у сфері реєстрації викидів та перенесення забруднювачів і відходів”

11/01/2023 : 17:41

ПОВІДОМЛЕННЯ

 про оприлюднення проєкту Закону України

 Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства у сфері реєстрації викидів та перенесення забруднювачів і відходів

Проєкт Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства у сфері реєстрації викидів та перенесення забруднювачів і відходів» (далі – проєкт закону) розроблено з метою реалізації положень статей 25 та 26 Закону України «Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів» від 20.09.2022 № 2614-IX та Протоколу про реєстри викидів та перенесення забруднювачів ратифікованого Законом України від 03.02.2016 №980-VIII. 

Назва органу виконавчої влади, що розробляв нормативний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв нормативний акт, адреса та телефони

Департамент запобігання промисловому забрудненню та кліматичної політики, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ (206-33-05, e-mail: [email protected]).

Зазначений проєкт закону оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua

Строк прийняття зауважень та пропозицій до проєкту закону від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на адресу розробника: вул. Митрополита Василя Липківського, 35; м. Київ, тел. (044) 206-31-00; 206-31-43; факс (044) 206-31-07; e-mail: [email protected].

Повідомлення про оприлюднення

Закон

Порівняльна таблиця

Пояснювальна записка

Врахування пропозицій