Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу «Про затвердження Методики визначення територій, що містять стійкі органічні забруднювачі»

30/08/2021 : 16:28

Відповідно до частини третьої статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Міндовкілля повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України проєкту наказу «Про затвердження Методики визначення територій, що містять стійкі органічні забруднювачі» (далі – проєкт наказу).

Метою проєкту наказу є встановлення єдиного підходу визначення територій, які забруднені стійкими органічними забруднювачами. 

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України 

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акт, адреса та телефон

Департамент з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-68 (Чуян Борис Володимирович – [email protected])

Спосіб оприлюднення законопроєкту – шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міндовкілля в мережі Інтернет www.mepr.gov.ua в рубриках «Оголошення» та «Консультації з громадськістю»

Повідомлення

Пояснювальна записка

Методика території

Проєкт наказу