Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку маркування пластикових пакетів»

13/12/2021 : 17:45

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України

«Про затвердження Порядку маркування пластикових пакетів»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міндовкілля повідомляє про оприлюднення з 30 листопада 2021 року з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на офіційному вебсайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку маркування пластикових пакетів» (далі – проєкт акта).

Метою проєкту акта є затвердження Порядку маркування пластикових пакетів.

Проєкт акта спрямований на реалізацію вимог частини другої статті 4 Закону України «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України».

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акт, адреса та телефон

Департамент з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-68.

Спосіб оприлюднення законопроєкту: розміщення на офіційному вебсайті Міндовкілля в мережі «Інтернет» (www.mepr.gov.ua) у рубриках «Консультації з громадськістю» та «Регуляторна діяльність».

Консультації з громадськістю проводитимуться у формі публічного громадського обговорення (у разі скасування карантинних обмежень) та електронних консультацій з громадськістю (у форматі відеоконференції із застосуванням відповідних мобільних додатків).

Строк прийняття зауважень та пропозицій до від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта надаються на офіційний вебсайт або адресу Міндовкілля ([email protected], вул. Митрополита Василя Липківського, 35,
м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-65, 594-91-08).

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проєкту, також Державній регуляторній службі України:
вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011. Адреса електронної пошти: [email protected].

Повідомлення

Проєкт постанови

Порядок

Зміна

Пояснювальна записка

АРВ