Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо обмеження вмісту свинцю у лакофарбових матеріалах та внесення зміни до переліку органів державного ринкового нагляду та сфер їх відповідальності»

04/12/2020 : 13:43

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо обмеження вмісту свинцю у лакофарбових матеріалах та внесення зміни до переліку органів державного ринкового нагляду та сфер їх відповідальності» розроблено Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України за власною ініціативою.

Реалізація проєкту постанови Кабінету Міністрів України спрямована на досягнення вимог пункту 9.2 (Довгострокові пріоритети діяльності Уряду) Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 471, вимог пункту 383 Плану пріоритетних дій Уряду на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.09.2020 № 1133. 

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України 

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акт, адреса та телефон

Департамент з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-68. 

Зазначений проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо обмеження вмісту свинцю у лакофарбових матеріалах та внесення зміни до переліку органів державного ринкового нагляду та сфер їх відповідальності» та інформаційні матеріали до нього оприлюднено на офіційному веб-сайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua в рубриці «Консультації з громадськістю»

Консультації з громадськістю проводитимуться у формі публічного громадського обговорення (у разі скасування карантинних обмежень) та електронних консультацій з громадськістю (у форматі відеоконференції із застосуванням відповідних мобільних додатків)

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного законопроєкту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний веб-сайт або адресу Міндовкілля ([email protected], [email protected], м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-65, 594-91-08).

Проєкт постанови

АРВ

Повідомлення

Пояснювальна записка

Технічний регламент