ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо екологічного податку, що справляється за захоронення відходів та розміщення видобувних відходів»

03/01/2024 : 15:06

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо екологічного податку, що справляється за захоронення відходів та розміщення видобувних відходів»

Метою проєкту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо екологічного податку, що справляється за захоронення відходів та розміщення видобувних відходів» є врегулювання питань щодо екологічного податку, що справляється за захоронення відходів та розміщення видобувних відходів шляхом коригування об’єктів, бази та ставок оподаткування.

Назва органу виконавчої влади, що розробляв нормативний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробляв нормативний акт, адреса та телефони

Департамент цифрової трансформації, електронних публічних послуг та управління відходами, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-68, e-mail: [email protected].

Зазначений проєкт нормативного акта оприлюднено на офіційному веб-сайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного нормативного акта від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на адресу розробника: вул. Митрополита Василя Липківського, 35; м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-68; e-mail: [email protected].

Проєкт Закону

Порівняльна таблиця

Пояснювальна записка

Повідомлення про оприлюднення