ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виявлення та обліку відходів, власник яких не встановлений»

24/05/2023 : 13:36

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України

«Про затвердження Порядку виявлення та обліку відходів, власник яких не встановлений»

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виявлення та обліку відходів, власник яких не встановлений» (далі – проєкт постанови) розроблений з метою реалізації положень частини шостої статті 12 та пункту 14 частини першої статті 19 Закону України «Про управління відходами».

Метою проєкту постанови є затвердження Порядку виявлення та обліку відходів, власник яких не встановлений, задля ефективного управління такими відходами, визначення власника відходів, запобігання утворенню, забезпечення ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та зменшення їх негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людей.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проект постанови

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проект постанови, адреса та телефон

Управління з питань управління відходами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-68, [email protected].

Постанова

Порядок

ПЗ

Зміни

Перелік

Повідомлення

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4