ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Правил технічної експлуатації полігонів, припинення експлуатації, рекультивації та догляду за полігонами після припинення їх експлуатації»

04/08/2023 : 15:13

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Правил технічної експлуатації полігонів, припинення експлуатації, рекультивації та догляду за полігонами після припинення їх експлуатації»

Проєкт наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Правил технічної експлуатації полігонів, припинення експлуатації, рекультивації та догляду за полігонами після припинення їх експлуатації» (далі – проєкт наказу) розроблений з метою реалізації положень частини третьої статті 40 Закону України «Про управління відходами».

Метою проєкту наказу є встановлення єдиних правил технічної експлуатації полігонів, припинення експлуатації, рекультивації та догляду за полігонами після припинення їх експлуатації.

Реалізація проєкту наказу матиме позитивний вплив на довкілля, сприятиме зниженню рівня забруднення атмосферного повітря, води й земель внаслідок запобігання чи зменшення впливу від захоронення відходів на полігонах, а також покращенню здоров’я населення та санітарно-епідеміологічного стану територій довкола полігонів.

Назва органу виконавчої влади, що розробив регуляторний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон

Відділ формування політики з управління відходами Управління з питань управління відходами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-68, [email protected].

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються протягом місяця з дня його офіційного оприлюднення на вказану пошту та електронну адресу.

Проєкт Наказу

Наказ доопрацьований

Наказ Полігони 27.11.2023

Пояснювальна

АРВ ЮР

Правила

Правила доопрацьовані

Правила 27.11.2023

Додаток 1

Додаток 2

Повідомлення