ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання виявлення та обліку відходів, власник яких не встановлений»

15/08/2023 : 9:44

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання виявлення та обліку відходів, власник яких не встановлений»

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання виявлення та обліку відходів, власник яких не встановлений» (далі – проєкт акта) розроблено з метою затвердження Порядку виявлення та обліку відходів, власник яких не встановлений, задля ефективного управління такими відходами, забезпечення ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та зменшення їх негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людей, внесення змін та скасування деяких постанов Кабінету Міністрів України.

Назва органу виконавчої влади, що розробляв нормативний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробляв нормативний акт, адреса та телефони

Управління з питань управління відходами, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ (206-31-65, e-mail: [email protected]).

Зазначений проєкт акта оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного нормативного акта від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення. Зауваження та пропозиції надаються на поштову адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035 та електронну адресу: [email protected].

Проєкт постанови

Пояснювальна

Порядок

Додаток до Порядку

Зміни

Втрата чинності деяких постанов

Повідомлення