ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України у сфері здійснення оцінки впливу на довкілля»

28/07/2023 : 17:26

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України
«
Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України у сфері здійснення оцінки впливу на довкілля»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України повідомляє про оприлюднення на офіційному вебсайті проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України у сфері здійснення оцінки впливу на довкілля» (далі – проєкт акта).

Проєкт акта розроблений з метою врегулювання проведення громадських слухань у форматі відеоконференції на період дії правового режиму воєнного стану на виконання підпункту 12 пункту 1 розділу І Закону України від 13.07.2023 № 3227-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення та цифровізації процедури оцінки впливу на довкілля» та у зв’язку з відміною з 24 години 00 хвилин 30.06.2023 на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2023 № 651.

Реалізація проєкту акта дозволить виконати обов’язок органів, що здійснюють оцінку впливу на довкілля, а саме проводити громадські слухання з урахуванням безпекової ситуації.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акта, адреса та телефон:

Департамент екологічної оцінки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України; вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035; тел. (044) 206 31 40, 206 31 50.

Спосіб оприлюднення проєкту акта: розміщення на офіційному вебсайті Міндовкілля в мережі «Інтернет» (www.mepr.gov.ua) у рубриках «Консультації з громадськістю» та «Регуляторна діяльність». Зауваження та пропозиції до проєкту акта приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на поштову адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035 та електронну адресу: [email protected].

Проєкт постанови КМУ

Зміни

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

АРВ

Повідомлення