ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку ведення Національного реєстру викидів та перенесення забруднювачів”

09/02/2023 : 18:15

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України

Про затвердження Порядку ведення Національного реєстру викидів та перенесення забруднювачів

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Національного реєстру викидів та перенесення забруднювачів» (далі – проєкт постанови) розроблено з метою виконання вимог частини першої статті 6 Закону України «Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів».

Назва органу виконавчої влади, що розробляв нормативний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв нормативний акт, адреса та телефони

Департамент запобігання промисловому забрудненню та кліматичної політики, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ (206-33-05, e-mail: [email protected]).

Зазначений проєкт закону оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua

Строк прийняття зауважень та пропозицій до проєкту постанови від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на адресу розробника: вул. Митрополита Василя Липківського, 35; м. Київ, тел. (044) 206-31-00; 206-31-43; факс (044) 206-31-07; e-mail: [email protected].

В зв’язку з кібератакою, сайт Міндовкілля тимчасово був обмежений в доступі з 23 лютого по 13 березня 2023 року, тому з метою забезпечення своєчасного, достатнього та ефективного інформування громадськості, Міндовкілля подовжило строки громадського обговорення до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Національного реєстру викидів та перенесення забруднювачів» до 02 квітня 2023 року, що дозволить дотримуватись строків громадського обговорення, передбаченого Законом, а також відновить права громадськості на доступ до інформації, що були обмежені на період блокування сайту.

19.04.2023 висвітлено доопрацьований проєкт постанови з врахуванням зауважень та пропозицій від МБО «Екологія-право-людина» для ознайомлення.

Повідомлення про оприлюднення

Проєкт Постанови

Постанова Порядок

Пояснювальна записка

АРВ

Постанова Порядок з урахуванням зауважень громадськості

Таблиця вархування пропозицій та зауважень громадськості

Протокол онлайн-зустрічі