Оцінка транскордонного впливу на довкілля

Увага! Триває громадське обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище планованої діяльності «Автомагістраль Сучава – DN2H та швидкісна дорога DN2H – Кордон Сірет»

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище планованої діяльності «Автомагістраль Сучава – DN2H та швидкісна дорога DN2H – Кордон Сірет»

У рамках дотримання Україною зобов’язань за Конвенцією Еспо та з метою забезпечення рівних можливостей для участі громадськості у процедурі оцінки транскордонного впливу на навколишнє середовище, відповідно до листа Міністерства захисту навколишнього середовища, вод та лісів Румунії стосовно участі України у процедурі здійснення оцінки транскордонного впливу на навколишнє середовище планованої діяльності «Автомагістраль Сучава – DN2H та швидкісна дорога DN2H – Кордон Сірет», повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище.

Пропозиції (зауваження) направляти за адресою:
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, e-mail: [email protected].

Строк громадського обговорення: 25 робочих днів до 25 грудня 2023 року (включно).

Після завершення громадських обговорень Міндовкілля забезпечить направлення всіх зауваження та пропозиції, в разі їх надходження, від органів влади та зацікавленої громадськості щодо аспектів, які необхідно врахувати при підготовці рішення стосовно зазначеної діяльності, до Міністерства захисту навколишнього середовища, вод та лісів Румунії.

Загальна презентація проєкта

EA DX Suceava Siret (eng)

RIM Suceava Siret (eng)

SEICA DE Suceava Siret (eng)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Увага! Республіка Польща планує реалізувати проєкт з будівництва та експлуатації малої модульної атомної електростанції загальною потужністю до 1300 МВт в м. Остроленка.

Міндовкілля у порядку інформування одержало засобами електронної комунікації від Focal point Конвенції Еспо Республіки Польща повідомлення стосовно проведення оцінки впливу на навколишнє середовище проєкту з будівництва та експлуатації малої модульної атомної електростанції загальною потужністю до 1300 МВт за технологією BWRX-300 в м. Остроленка.

Лист та інформаційна картка додаються.

Польська сторона звернулась з проханням розглянути інформаційну картку до проєкту та поінформувати Польську сторону чи вважатиме Українська сторона, що реалізація проєкту матиме значний вплив на територію України.

У зв’язку із цим, Міндовкілля звертається до експертного середовища та заінтересованої громадськості з проханням розглянути інформаційну картку та, у разі наявності, надати пропозиції з метою подальшого формування узгодженої позицій з порушеного питання.

Пропозиції та зауваження до проєкту «Мала модульна АЕС» направляти за адресою: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, e-mail: [email protected] протягом 20 робочих днів до 8 листопада 2023 року (включно).

Лист

Project Information Card

Увага! Республіка Польща планує реалізувати проєкт з будівництва та експлуатації малої модульної атомної електростанції загальною потужністю до 2000 МВт.

Міндовкілля у порядку інформування одержало засобами електронної комунікації від Focal point Конвенції Еспо Республіки Польща повідомлення про отримання компетентним органом Польщі заяви щодо отримання екологічних умов і обмежень та визначення обсягу досліджень, включених до Звіту з ОВД стосовно проєкту з будівництва та експлуатації малої модульної атомної електростанції загальною потужністю до 2000 МВт.

Інформаційна картка додається

Польською стороною відзначено, що надану інформацію не слід розглядати як оповіщення передбачене статтею 3 Конвенції Еспо щодо запланованого виду діяльності, наведеного у Додатку I до Конвенції Еспо, який може призводити до значного шкідливого транскордонного впливу, оскільки наявність чи відсутність такого впливу на даному етапі не встановлена.

Польська сторона звернулась з проханням розглянути інформаційну картку до проєкту та поінформувати Польську сторону чи вважатиме Українська сторона, що реалізація проєкту матиме значний вплив на територію України.

У зв’язку із цим, Міндовкілля звертається до експертного середовища та заінтересованої громадськості з проханням розглянути інформаційну картку та, у разі наявності, надати пропозиції з метою подальшого формування узгодженої позицій з порушеного питання.

Пропозиції та зауваження до проєкту «Мала модульна АЕС» направляти за адресою: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, e-mail: [email protected] протягом 20 робочих днів до 12 жовтня 2023 року (включно).

Project Information Card_Włocławek

Увага! Триває громадське обговорення повідомлення про плановану діяльність «Розширення загального пірсу на р. Дунай в Міжнародному вільному порту Джурджулешти, Кагульський район, с. Джурджулешти»

Увага! Триває публічне обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище «Проєкта будівництва та експлуатації першої атомної електростанції в Польщі потужністю до 3750 МВт на території наступних гмін: Хочево, або Гнєвіно і Крокова

У рамках дотримання Україною зобов’язань за Конвенцією Еспо та з метою забезпечення рівних можливостей для участі громадськості у транскордонній процедурі оцінки впливу на навколишнє середовище, відповідно до сповіщення Генеральної дирекції охорони навколишнього середовища Республіки Польща стосовно участі України у процедурі здійснення транскордонної оцінки впливу на навколишнє середовище щодо «Проєкта будівництва та експлуатації першої атомної електростанції в Польщі потужністю до 3750 МВт на території наступних гмін: Хочево, або Гнєвіно і Крокова», повідомляємо про початок публічних консультацій звіту про оцінку впливу на навколишнє середовище.

Пропозиції (зауваження) направляти за адресою:

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки та контролю та екологіних фінансів, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, e-mail: [email protected].

Строк  громадського обговорення: 35 робочих днів до 02 січня 2023 року (включно).

Після завершення громадських обговорень Міндовкілля забезпечить направлення всіх зауваження та пропозиції, в разі їх надходження, від органів влади та зацікавленої громадськості щодо аспектів, які необхідно врахувати при підготовці рішення стосовно зазначеної діяльності до Генеральної дирекції охорони навколишнього середовища Республіки Польща.

EIA_REPORT_SUMMARY_EN

COVER_OF_TRANSBOUNDARY_DOCUMENTATION

PART_1_INTRODUCTION

PART_2_VOLUME_VI_EIAR_NON-TECHNICAL_SUMMARY

PART_3_EXTRACT_FROM_VOLUME_I_OF_THE_EIAR_PRELIMINARY_INFORMATION

PART_4_EXTRACT_FROM_VOLUME_II_OF_THE_EIAR_CHARACTERISTICS_OF_THE_PROJECT_AND_EMI_compressed

PART_5_EXTRACT_FROM_VOLUME_III_OF_THE_EIAR_CHARACTERISTICS_OF_THE_ENVIRONMENT

PART_6_EXTRACT_FROM_VOLUME_IV_OF_THE_EIAR_IMPACT_ASSESSMENT

PART_7_EXTRACT_FROM_VOLUME_V_OF_THE_EIAR_SUMMARY_ASSESSMENT_RESULTS_AND_CONCLUS

TABLE_OF_RESPONSES_TO_REMARKS_AT_THE_SCOPING_STAGE

Міндовкілля розпочато транскордонну оцінку впливу на довкілля Товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН»

Відповідно до частини другої статті 14 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та пунктів 3 та 5 Порядку прийняття рішення про здійснення транскордонної оцінки впливу на довкілля, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 №877, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України наказом від 06.06.2022 № 218 прийнято рішення про здійснення транскордонної оцінки впливу на довкілля за процедурою держави походження щодо планованої діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН» «Нове будівництво об’єкта транспортної інфраструктури Одеської області», реєстраційний номер справи у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля – 20225199566.

Отримати додаткову інформацію про плановану діяльність можна звернувшись до Міндовкілля.

Протягом 20 робочих днів, до 13 липня 2022 року, громадськість може надавати Міндовкілля зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Пошта для направлення зауважень і пропозицій: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35 та [email protected].

Крім того, повідомляємо, що Міндовкілля направило лист до Міністерства охорони навколишнього середовища, води та лісів Румунії щодо здійснення транскордонної оцінки впливу на довкілля.

Повідомлення про початок публічного обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище щодо будівництва установки для видалення тритієвої важкої води», замовником якого є SSN SA – підрозділ АЕС Чернаводе (Румунія)

У рамках дотримання Україною зобов’язань за Конвенцією Еспо та з метою забезпечення рівних можливостей участі громадськості в транскордонній процедурі оцінки впливу на навколишнє середовище, відповідно до сповіщення Міністерства захисту навколишнього середовища, вод та лісів Румунії стосовно участі України у процедурі здійснення транскордонної оцінки впливу на навколишнє середовище щодо проєкту «Будівництво установки для видалення тритієвої важкої води», замовником якого є SSN SA – підрозділ АЕС Чернаводе, повідомляємо про початок публічних консультацій звіту про оцінку впливу на навколишнє середовище.

З метою залучення широкого кола громадськості щодо участі в процесі прийняття рішень з питань будівництва установки для видалення тритієвої важкої води АЕС Чернавода, яка розташована в окрузі Констанца на південному сході Румунії, приблизно за 2 км на південний схід від Чернаводи, Міндовкілля забезпечено розробку резюме нетехнічного характеру українською мовою (додається).

Пропозиції (зауваження) направляти за адресою:

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки та контролю та екологіних фінансів, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, e-mail: [email protected].

Строк  громадського обговорення:35 робочих днів до 19 липня 2022 року (включно).

Після завершення громадських обговорень Міндовкілля забезпечить направлення всіх зауваження та пропозиції, в разі їх надходження, від органів влади та зацікавленої громадськості щодо аспектів, які необхідно врахувати при підготовці рішення стосовно зазначеної діяльності до Міністерства захисту навколишнього середовища, вод та лісів Румунії.

Оцінка транскордонного впливу на довкілля за процедурою держави походження

Оцінка транскордонного впливу на довкілля за процедурою зачепленої держави